Designvilla met o.a. een grote living, 3 slaapkamers en lift, welke gelegen is op de heuvels van Cumbre del Sol. Hier is vanuit de designvilla, terras of privé buitenzwembad prachtig uitzicht op de omgeving en de Middellandse zee.
De internationale school ‘Lady Elisabeth’ ligt op 3 autominuten en het strand Calle Moraig met het helderblauwe zeewater ligt op slechts 6 autominuten. De designvilla is zeer geschikt voor permanente bewoning. Kom naar de Costa Blanca, waar 320 dagen per jaar de zon schijnt en geniet van het uitzicht, rust en comfort.
Mooie, gelijkvloerse grote villa met 3-slaapkamers, privé buitenzwembad en souterrain met uitbreidingsmogelijkheden. De villa is gelegen in een nieuwe villawijk in de groene heuvels van Cumbre del Sol met prachtig uitzicht. Golfresort lfach ligt op 10 autominuten en binnen 15 autominuten is er de internationale school ‘Lady Elizabeth’. Prachtig uitzicht op de omgeving en de Middellandse zee. Ruimte, comfort en rust komen hier samen aan de Costa Blanca waar 320 dagen per jaar de zon schijnt.
Op 15 minuten van de Middellandse zee worden deze mooie villa’s gebouwd met onder andere 1 gelijkvloerse slaapkamer. Dagelijks kan er genoten worden in de tuin in van het privé buitenzwembad. In de omgeving kan er gerecreëerd worden bij natuurreservaat El Hondo en golfen kan op verschillende grote golfresorts en de internationale luchthaven Alicante ligt op slechts 35 km.
Ruime en mooie villa met 4 slaapkamers, groot terras en infinity buitenzwembad. Golfresort , winkelcentrum en sportschool liggen binnen een straal van 4 km. Het dichtbij gelegen zoutmeer Lagua Salina de la Mata zorgt voor het gezondste leefklimaat van Europa. Van het strandleven genieten kan na 10 autominuten op de witte zandstranden van de Middellandse zee.
Mooi uitgevoerde villa met ‘energielabel A’, met o.a. 1 slaapkamer op de begane grond en aangelegde tuin met eigen buitenzwembad. Op de 24/7 beveiligde locatie zijn verschillende faciliteiten zoals een supermarkt en een horecagelegenheid gevestigd.
Kom naar de Costa Blanca waar 320 dagen per jaar de zon schijnt en waar u kunt genieten van zon, zee, strand en golfen op het 18 holes golfresort
Mooi uitgevoerde, betaalbare begane grond appartementen en verdieping appartementen met ‘energielabel A’. De omgeving kenmerkt zich door de mooie en groene heuvels en het 18 holes golfresort. De Middellandse zee met haar witte zandstranden ligt op zo’n 20 minuten autorijden.
Kom naar de Costa Blanca en geniet van zon, zee, strand, rust en golfen.