Zeer ruime en luxe designvilla met veel uitbreidingsmogelijkheden. Vanuit de woonkamer, keuken en twee slaapkamers is er fenomenaal uitzicht op natuurreservaat El Recorral, de skyline van Guardamar en de zee!
LCS602
Na de succesvol verkochte fase VIII, volgt nu de bouw van fase IX met bovengemiddelde ruime begane grond appartementen met twee of drie slaapkamers die zeer geschikt zijn voor permanente bewoning. Deze zijn op het golf resort gelegen met allerlei faciliteiten.
VBC101
Zeer ruime penthouses met twee of drie slaapkamers en solarium. Deze zijn gelegen op het 18-holes golf resort waar het huidige clubhuis wordt vervangen door een prachtig nieuwbouw Club House met restaurant en terrassen. Mooie binnentuin met gezamenlijk buitenzwembad. Allerlei voorzieningen liggen op slechts 300 meter loopafstand.
VBC201
Geniet van het ruime nieuwbouw penthouse dichtbij de Mediterrane zee. In de korte omgeving zijn ook nog eens drie verschillende golfressorts. Kortom, volop genieten kan hier!
CMB201
Zon, zee, strand, haven en drie golf resorts in de buurt van dit gunstig geprijsde en ruime appartement. Kijk snel verder voor dit Costa Blanca project.
CMB101
Begane grond appartementen met eigen tuin. De haven, zee, ‘Habaneras’ en ‘La Zenia shopping’ liggen kortbij. In de omgeving zijn maar liefst drie golf resorts.
AMB101